11/03/2017

11/03/2017

Podsumowanie października

Ależ to był dobry miesiąc! Albo raczej pół miesiąca - to właśnie przez pierwszą połowę października pochłonęłam taką, a nie inną liczbę książek, a później po prostu nie czułam już chęci. Tak to już bywa. Co zatem udało mi się odłożyć na półkę?

W październiku przeczytałam 7 książek, które dały stron około 2200 stron. Zaczęłam od "Fanny Hill. Wspomnienia kurtyzany", o czym możecie przeczytać tutaj. Zaraz za nią w kilka chwil przeczytałam "Fińskie dzieci uczą się najlepiej" i odrobinę się zawiodłam (recenzja tutaj). Równie szybko przeczytałam nowość wydawniczą "O kotach" Bukowskiego. Bukowski, jak Bukowski, wiadomo - kocham, pomimo gorszej publikacji (recenzja tutaj). Błyskawicznie przeczytałam także dwa tomy Darów anioła - "Miasto udałych aniołów" i "Miasto zaginionych dusz" - na pewno obu tych książek nie zrecenzuję, co najwyżej pomyślę o kilku słowach na temat całej serii. Pozwoliłam sobie także na kolejny tom niezwykłej trylogii "Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek" i udało mi się w końcu dobrnąć do ostatniej strony "27, czyli śmierć tworzy artystę".

Na blogu pojawiło się zaledwie 6 postówpodsumowanie września, 4 recenzje (oprócz wspomnianych powyżej także recenzja pierwszego tomu "Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek") i wpis dotyczący Krakowskich Targów Książki.

Zastanawiam się, ile przeczytałabym w tym miesiącu, gdybym czytała przez cały czas, a nie tylko przez dwa tygodnie. No i gdybym nie odwiedziła Targów Książki w Krakowie, po których po raz pierwszy w życiu na widok książek robiło mi się niedobrze. Niemożliwe? A jednak. Do teraz nie mogę zmusić się do czytania. Ups. Ale mam nadzieję, że nadrabiacie za mnie.6 komentarzy:

 1. W porównaniu z Tobą pozostaje mi tylko schowanie się ;)
  Dobry wynik :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wierzę, że nie przeczytałaś zupełnie nic, żeby się chować.
   Dzięki :)

   Usuń
 2. Nie czytałam nic z tych książek, ale mój październik to zaledwie 1 książka..., więc Twój wynik jest bardzo dobry ;)

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jedna, ale konkretna? Zawsze jedna jest lepsza od żadnej ;)

   Usuń
 3. Ło Pani kochana, ja CIe nie obserwowałam?
  Naprawiam błąd <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Satukirja , Blogger