12/04/2017

12/04/2017

Podsumowanie listopada

Moikka!

Dzisiaj bez większego entuzjazmu. Z przykrością patrzę na ranking listopadowy i już martwię się podsumowaniem całego roku. W październiku szło mi idealnie, ale od połowy miesiąca moja chęć czytania malała. W listopadzie ani nie miałam ochoty, ani czasu, więc już w ogóle porzuciłam swoje lektury na jakiś czas. Nie wiem, jak to będzie w grudniu - egzaminy, egzaminy, egzaminy... 

W tym miesiącu mój czytelniczy licznik pokazuje zaledwie 3 książki, które łącznie liczyły 863 strony. Na samym początku miesiąca przeczytałam "Ostatnią arię Mozarta", która niby bardzo mi się podobała, ale jako tako bez fajerwerków. Łatwiej czytało mi się "Polak sprzeda zmysły", choć tematyka była zdecydowanie bardziej ciężka. Na koniec miesiąca, w zasadzie w dwa dni, przeczytałam "Margo", czyli książkę, którą w planach miałam od dawna. Recenzje wszystkich trzech pozycji niebawem pojawią się tutaj. 

Najważniejszym wydarzeniem miesiąca (jeśli nie roku) był, oczywiście, koncert HIM w Warszawie (trochę o nim tutaj). 

Na blogu oprócz relacji z koncertu pojawiły się 3 recenzje: "Ja, Ozzy. Autobiografia""Zamach na heroinę" i "27, czyli śmierć tworzy artystę". Obowiązkowo wrzuciłam podsumowanie października i w końcu udało mi się stworzyć obfity post o nowościach na stosie

A jak Wasze czytanie w listopadzie?


8 komentarzy:

 1. U mnie wyszło 7 książek w listopadzie. :) Nie wiem jak będzie w grudniu, bo przed świętami mogę mieć dużo mniej czasu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Listopad skończyłam z ośmioma przeczytanymi książkami, i wszystkie mi się podobały. Ale czuję, że grudzień będzie o wiele gorszy, bo też szykuję mi się egzaminy. Tego się jednak nie przeskoczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też słabo - studia mnie pochłonęły...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na szczęście chociaż na studia sporo czytam :D

   Usuń
 4. Każda przeczytana książka cieszy, więc Twój wynik wcale nie jest słaby! Kochana, przeczytałaś więcej niż 60% Polaków, więc to jest naprawdę pocieszające! :)

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Satukirja , Blogger